O nas

Przeprowadzki wykonywane przez naszą firmę cieszą się dobrą opinią i renomą.

Klienci zamawiający u nas usługę mają gwarancję solidnego jej wykonania. Na ogół wykonujemy przeprowadzki na terenie Wrocławia, ale też często zlecany jest nam transport międzymiastowy. Tego rodzaju usługi wykonujemy w sposób dokładny i solidny.

Chyba najpopularniejsza darmowa grafika promująca przeprowadzki i firmy kurkierskie.Klient ma do wyboru to, ilu ma przyjechać pracowników do dokonania przeprowadzki. Jest to też w pewnym stopniu rodzaj określenia kosztu tego typu usługi. Podczas każdej dokonywanej przez nas przeprowadzki, klient może liczyć na odpowiednie zabezpieczenie przez nas przewożonych rzeczy, jak i na to, że podczas transportu nie zostaną one uszkodzone. Jesteśmy firmą, która działa w sposób dokładny i precyzyjny.

Na przeprowadzki przyjeżdżamy na ogół w ekipach dwu lub trzy osobowych. Jest to zależne od tego, jaka przeprowadzka zostanie nam zlecona. Do przeprowadzki na terenie Wrocławia wygodniejsze jest przyjechanie w składzie trzy osobowym, gdyż często zdarza się tak, że przy samochodzie musi być kierowca, a dwie pozostałe osoby noszą mienie klienta.

Do transportu poza terenem Wrocławia przygotowujemy się tak, aby transport Państwa mienia był dowieziony następnego dnia rano, jeżeli chodzi o przeprowadzki poza Wrocław na dalekie odległości. Przeprowadzka z Wrocławia lub do niego z każdego miejsca w Polsce na nie dalekiej odległości (jakieś 200 km) ma swój finał tego samego dnia.